Hizmetlerimizi keşfedin.
Yatırımlarınızı nasıl yönetebileceğinizi öğrenin.

Analiz Hizmeti

Bu hizmetin amacı; Borsa İstanbul ve Kriptopara piyasalarında güvenli yatırım yaparak kazanç elde etmek isteyen yatırımcılara destek sağlamaktır. Kısa-uzun vade yatırımlar, günlük işlemler, vadeli işlemler, aktif piyasa desteği ve psikoloji desteği ile ihtiyacınız olan tüm piyasa bilgilendirmesi ve hisse-coin paylaşımları tek bir hizmet çatısı altında toplanmıştır. Detaylı içerik bilgisi için lütfen “keşfedin” butonuna tıklayınız.

KEŞFEDİN

Kapsamlı Borsa Eğitimi

Teknik ve temel analiz bilgisine sahip yatırımcıların en önemli silahı risk yönetimi ve yatırım stratejileridir. Bu eğitimimizde, Borsa İstanbul’da kullanılan en başarılı risk yönetim planları ve stratejileri sunuyoruz. Detaylı giriş dersimiz, teknik-temel analiz eğitimimiz, mum formasyonları ve tarama formülleri eğitimi ile Borsa İstanbul’da profesyonel bir yatırımcı olmanızın için gereken tüm bilgiyi sağlıyoruz.

KEŞFEDİN

Kripto Para
Teknik Analiz Eğitimi (1)

Finansal piyasalarda kendi analizlerini yapmak isteyen yatırımcılar için hazırlanmış eğitimdir. Eğitim TCTA Analiz tarafından hazırlanmış olup Türkiye’nin en kapsamlı teknik analiz eğitimidir. Eğitimcimiz Türkiye’de tek “Harmonik Trading” sertifikasına sahip eğitimcidir. Bu eğitimde ağırlıklı olarak “Chart Pattern”ler yani geometrik formasyonlar üzerinden analiz stratejileri öğretilmektedir. Ek olarak Fibonacci eğitimi, detaylı indikatör eğitimleri ve stratejiler de bu pakete dahildir.

KEŞFEDİN

Kripto Para
Teknik Analiz Eğitimi (2)

Finansal piyasalarda kendi analizlerini yapmak isteyen yatırımcılar için hazırlanmış eğitimdir. Eğitim TCTA Analiz tarafından hazırlanmış olup Türkiye’nin en kapsamlı teknik analiz eğitimidir. Eğitimci Türkiye’de tek “Harmonik Trading” sertifikasına sahip eğitimcidir. Bu eğitimde ağırlıklı olarak “Harmonik Pattern”ler yani Dip-Tepe bulma formasyonları üzerinden analiz stratejileri öğretilmektedir. Ek olarak Fibonacci eğitimi, detaylı indikatör eğitimleri ve stratejiler de bu pakete dahildir.

KEŞFEDİN

Kripto Para Teknik Analiz Eğitimi Full Paket

Finansal piyasalarda kendi analizlerini yapmak isteyen yatırımcılar için hazırlanmış eğitimdir. Eğitim TCTA Analiz tarafından hazırlanmış olup Türkiye’nin en kapsamlı teknik analiz eğitimidir. Eğitimci Türkiye’de tek “Harmonik Trading” sertifikasına sahip eğitimcidir. Bu eğitimde para piyasalarında yatırım yapmak için ihtiyacınız olan tüm bilgiyi öğrenmeniz hedeflenmiştir. Türkiye’de teknik analiz üzerine hazırlanmış en kapsamlı eğitimdir. Chart Pattern ve Harmonik Pattern eğitimlerinin yanı sıra, indikatör eğitimi, Fibonacci eğitimi ve yatırım stratejileri de bu pakete dahildir.

KEŞFEDİN