Hizmetlerimizi keşfedin.
Yatırımlarınızı nasıl yönetebileceğinizi öğrenin.

Hisse Paylaşım Hizmeti

Bu hizmetin amacı; Borsa İstanbul piyasalarında güvenli yatırım yaparak kazanç elde etmek isteyen yatırımcılara destek sağlamaktır. Kısa-uzun vade yatırımlar, günlük işlemler, vadeli işlemler, aktif piyasa desteği ve psikoloji desteği ile ihtiyacınız olan tüm piyasa bilgilendirmesi ve hisse paylaşımları tek bir hizmet çatısı altında toplanmıştır.

SATIN AL

Kriptopara Paylaşım Hizmeti

Bu hizmetin amacı; Kriptopara piyasalarında güvenli yatırım yaparak kazanç elde etmek isteyen yatırımcılara destek sağlamaktır. Kısa-uzun vade yatırımlar, kaldıraçlı işlemler, aktif piyasa desteği ve psikoloji desteği ile ihtiyacınız olan tüm piyasa bilgilendirmesi ve kripto paylaşımları tek bir hizmet çatısı altında toplanmıştır.

SATIN AL

Full Paket Paylaşım Hizmeti

Bu hizmetin amacı; Borsa İstanbul ve Kriptopara piyasalarında güvenli yatırım yaparak kazanç elde etmek isteyen yatırımcılara destek sağlamaktır. Kısa-uzun vade yatırımlar, günlük işlemler, vadeli işlemler, aktif piyasa desteği ve psikoloji desteği ile ihtiyacınız olan tüm piyasa bilgilendirmesi ve hisse-coin paylaşımları tek bir hizmet çatısı altında toplanmıştır.

SATIN AL

Kapsamlı Borsa Eğitimi

Teknik ve temel analiz bilgisine sahip yatırımcıların en önemli silahı risk yönetimi ve yatırım stratejileridir. Bu eğitimimizde, Borsa İstanbul’da kullanılan en başarılı risk yönetim planları ve stratejileri sunuyoruz. Detaylı giriş dersimiz, teknik-temel analiz eğitimimiz, mum formasyonları ve tarama formülleri eğitimi ile Borsa İstanbul’da profesyonel bir yatırımcı olmanızın için gereken tüm bilgiyi sağlıyoruz.

ÜCRETSİZ İZLE

TCTA Eğitim

Borsa İstanbul, Forex ve Kriptopara Borsaları’nda işlem yapıyorsanız ya da yapmayı düşünüyorsanız, hiç bir yerde bulamayacağınız detaylı stratejilerle dolu teknik analiz ve trade stratejileri eğitim setidir. Toplamda 65 saatlik detaylı Teknik analiz Formasyon ve Strateji Eğitim videolarını sizlere sunuyoruz. (Eğitim videoları ömür boyu sizin olmaktadır.) 

KEŞFEDİN