Kriptopara Paylaşım Hizmeti

Bu hizmetin amacı; Kriptopara piyasalarında güvenli yatırım yaparak kazanç elde etmek isteyen yatırımcılara destek sağlamaktır. Kısa-uzun vade yatırımlar, kaldıraçlı işlemler, aktif piyasa desteği ve psikoloji desteği ile ihtiyacınız olan tüm piyasa bilgilendirmesi ve kripto paylaşımları tek bir hizmet çatısı altında toplanmıştır.

*Kriptopara Piyasası’nda yükseliş grafiğine sahip coinler, grafik bilgilendirmesi ve açıklamalar ile paylaşılır.

* Kriptopara Piyasası’nda yükseliş ve düşüş grafiğine sahip hisse senetleri, grafik bilgilendirmesi, kaldıraç miktarı ve işleme giriş oranları ile paylaşılır. 

*Paylaşılan grafikler üzerinde hedef-stop fiyatları, giriş yapmanız gereken seviye, yatırım yapmanız gereken miktar bulunmaktadır. Bu veriler aynı zamanda detaylı takip edebileceğiniz bir dökümanda da sizlere gösterilir. Risk yönetim planınızı sizin yerinize biz hazırlıyoruz.

*Hizmete girişiniz sırasında, “Kriptopara Bilgilendirme Kanalı”na ve paylaşımları düzenli şekilde takip edebilmenizi sağlayan “Google Documents”a kaydınız yapılır. Google Documents’ı doğru bir şekilde kullanabilmeniz adına kullanım kılavuzu videosu mevcuttur.

*Kriptopara piyasasını etkileyebilecek negatif haberler üyelerimiz ile Telegram üzerinden paylaşılır. Bu haberlerin etkisine göre yapılması gereken işlemler, coinlerin satış yapılması veya alım yapılması durumları sizlere iletilir. Böylelikle hızlı aksiyon almanız sağlanır.

*Paylaşılan tüm coinlerin bilgilendirmesi paylaşım esnasında Telegram kanalından üyelerimize iletilir. Böylelikle zaman kaybetmeden analizleri değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

*Telegram kanalında gün içi bilgilendirmeler ile sizleri piyasa akışında öne geçiriyoruz. Böylelikle olası bir düşüş veya yükseliş durumunda panik yapmanızı engelliyor ve yatırımlarınızı doğru şekilde yönetmeye devam etmenizi sağlıyoruz.

*Paylaşılan analizlerin takibini kolay bir şekilde yapabilmeniz için tüm analizler eş zamanlı olarak “Google Documents”a eklenir. Aktif analizlerimizi ve güncel kazanç durumlarını kolaylıkla inceleyebilirsiniz.
(Aşağıdaki resimde örnek Google Documents sayfasını görebilirsiniz.)

*Uzun vade yatırım yapabileceğiniz Kriptopara projeleri sizler için araştırılır. Bu araştırmaların sonuçları Google Documents üzerinden hedef fiyatları ve beklenen vade bilgileri ile paylaşılır.

*Yeni yatırımlık coinler bulunması durumunda, paylaşımlar Telegram üzerinde tarafınıza iletilir. Google Documents’ta paylaşılan her veri, telegram üzerinden eş zamanlı olarak bildirilir.

*Haftada en az 1 gün olmak üzere üyelerimize özel Youtube canlı yayınında bir araya geliyor ve tüm sorularınızı yanıtlıyoruz. Bu yayın sadece hizmetimizi alan üyelere özel olarak yapılmaktadır. Yayında sorduğunuz tüm sorular cevaplanıp, coin, hisse, dolar ve altın gibi emtialar analiz edilip işlem stratejileri tarafınıza canlı olarak iletilir.

*Yayınlarımız daha sonra izleyebileceğiniz şekilde kayıt altına alınır ve bağlantıları paylaşılır.

*Hizmetimiz süresince yaptığımız tüm işlemler, paylaşılan grafikler, giriş çıkış seviyelerimiz, giriş çıkış tarihlerimiz ve saatlerimiz kar-zarar sonuçları ile Google Documents üzerinde kayıt altına alınır. Böylece hizmetimizi aldığınız zaman fark etmeksizin geçmişte yaptığımız işlemleri ve elde ettiğimiz sonuçları görebilirsiniz.

*Amacımız başarımızı kanıtlanabilir olarak sunmaktır. Bu nedenle yaptığımız tüm işlemlerin sonuçlarını kar-zarar fark etmeksizin üyelerimiz ile paylaşıyoruz.

Kriptopara Piyasası Geçmiş Kazançlarımız (Görseli büyütmek için üzerine tıklayınız.)

Bu hizmetin görsellerini yan tarafta bulunan tanıtım videosunda izleyebilirsiniz. Video örnek olarak hazırlanmıştır. Videoda bulunan bilgiler ve analizler geçmiş zamana aittir.

Bu hizmette yer alan analizler “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım tavsiyesi içermez. Analistlerimiz tarafından piyasa verilerinin yorumlanması sonucu elde edilmiş analizlerdir.

Hizmet 4 haftalık olarak verilmektedir.
Üyelik süreniz ödeme yaptığınız haftanın Pazar günü, bilgilendirme e-postasının gönderilmesi ile başlar.

750Sepete Ekle