Full Paket Paylaşım Hizmeti

Bu hizmetin amacı; Borsa İstanbul ve Kriptopara piyasalarında güvenli yatırım yaparak kazanç elde etmek isteyen yatırımcılara destek sağlamaktır. Kısa-uzun vade yatırımlar, günlük işlemler, vadeli işlemler, aktif piyasa desteği ve psikoloji desteği ile ihtiyacınız olan tüm piyasa bilgilendirmesi ve hisse-coin paylaşımları tek bir hizmet çatısı altında toplanmıştır.

*Borsa İstanbul Hisse Senedi Piyasası ve Kriptopara Piyasası’nda yükseliş grafiğine sahip hisse senetleri ve coinler, grafik bilgilendirmesi ve açıklamalar ile paylaşılır.

*Borsa İstanbul Viop piyasasında yükseliş ve düşüş grafiğine sahip hisse senetleri, grafik bilgilendirmesi ve açıklamalar ile paylaşılır.

*Borsa İstanbul Hisse Senedi Piyasası’nda gün içi ve taşımalı olarak değerlendirebileceğiniz kredili işlemler tüm açıklamaları ile paylaşılır.

*Kriptopara Piyasası’nda yükseliş ve düşüş grafiğine sahip hisse senetleri, grafik bilgilendirmesi, kaldıraç miktarı ve işleme giriş oranları ile paylaşılır.

*Paylaşılan grafikler üzerinde hedef-stop fiyatları, giriş yapmanız gereken seviye, yatırım yapmanız gereken miktar bulunmaktadır. Bu veriler aynı zamanda detaylı takip edebileceğiniz bir dökümanda da sizlere gösterilir. Risk yönetim planınızı sizin yerinize biz hazırlıyoruz.

*Hizmete girişiniz sırasında, “Borsa İstanbul Bilgilendirme Kanalı”na, “Kriptopara Bilgilendirme Kanalı”na ve paylaşımları düzenli şekilde takip edebilmenizi sağlayan “Google Documents”a kaydınız yapılır. Google Documents’ı doğru bir şekilde kullanabilmeniz adına kullanım kılavuzu videosu mevcuttur.

*Borsa İstanbul’u ve Kriptopara piyasasını etkileyebilecek negatif haberler üyelerimiz ile Telegram üzerinden paylaşılır. Bu haberlerin etkisine göre yapılması gereken işlemler, hisselerin ve coinlerin satış yapılması veya alım yapılması durumları sizlere iletilir. Böylelikle hızlı aksiyon almanız sağlanır.

*Paylaşılan tüm hisse ve coinlerin bilgilendirmesi paylaşım esnasında Telegram kanalından üyelerimize iletilir. Böylelikle zaman kaybetmeden analizleri değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

*Telegram kanalında gün içi bilgilendirmeler ile sizleri piyasa akışında öne geçiriyoruz. Böylelikle olası bir düşüş veya yükseliş durumunda panik yapmanızı engelliyor ve yatırımlarınızı doğru şekilde yönetmeye devam etmenizi sağlıyoruz.

*Paylaşılan analizlerin takibini kolay bir şekilde yapabilmeniz için tüm analizler eş zamanlı olarak “Google Documents”a eklenir. Aktif analizlerimizi ve güncel kazanç durumlarını kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

(Aşağıdaki resimde örnek Google Documents sayfasını görebilirsiniz.)

*Uzun vade yatırım yapabileceğiniz Borsa İstanbul Hisse Senetleri ve Kriptopara Projeleri sizler için araştırılır. Bu araştırmaların sonuçları Google Documents üzerinden hedef fiyatları ve beklenen vade bilgileri ile paylaşılır.

*Yeni ucuz hisseler ve coinler bulunması durumunda, paylaşımlar Telegram üzerinde tarafınıza iletilir. Google Documents’ta paylaşılan her veri, telegram üzerinden eş zamanlı olarak bildirilir.

*Haftada en az 1 gün olmak üzere üyelerimize özel Youtube canlı yayınında bir araya geliyor ve tüm sorularınızı yanıtlıyoruz. Bu yayın sadece hizmetimizi alan üyelere özel olarak yapılmaktadır. Yayında sorduğunuz tüm sorular cevaplanıp, hisse ve coinler analiz edilip işlem stratejileri tarafınıza canlı olarak iletilir.

*Yayınlarımız daha sonra izleyebileceğiniz şekilde kayıt altına alınır ve bağlantıları paylaşılır.

*Hizmetimiz süresince yaptığımız tüm işlemler, paylaşılan grafikler, giriş çıkış seviyelerimiz, giriş çıkış tarihlerimiz ve saatlerimiz kar-zarar sonuçları ile Google Documents üzerinde kayıt altına alınır. Böylece hizmetimizi aldığınız zaman fark etmeksizin geçmişte yaptığımız işlemleri ve elde ettiğimiz sonuçları görebilirsiniz.

*Amacımız başarımızı kanıtlanabilir olarak sunmaktır. Bu nedenle yaptığımız tüm işlemlerin sonuçlarını kar-zarar fark etmeksizin üyelerimiz ile paylaşıyoruz.

Borsa İstanbul Hisse Senedi Piyasası Geçmiş Kazançlarımız (Görseli büyütmek için üzerine tıklayınız.)
Kriptopara Piyasası Geçmiş Kazançlarımız (Görseli büyütmek için üzerine tıklayınız.)

Bu hizmetin görsellerini yan tarafta bulunan tanıtım videosunda izleyebilirsiniz. Video örnek olarak hazırlanmıştır. Videoda bulunan bilgiler ve analizler geçmiş zamana aittir.

Bu hizmette yer alan analizler “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım tavsiyesi içermez. Analistlerimiz tarafından piyasa verilerinin yorumlanması sonucu elde edilmiş analizlerdir.

Hizmet 4 haftalık olarak verilmektedir.
Üyelik süreniz ödeme yaptığınız haftanın Pazar günü, bilgilendirme e-postasının gönderilmesi ile başlar.

1,250Sepete Ekle

Bir değerlendirme yaz