Borsa İstanbul Paylaşım Hizmeti

Hizmetimizin amacı; Borsa İstanbul’da yatırım yaparak kazanç elde etmek isteyen yatırımcılara profesyonel destek sağlamaktır. Hisse paylaşımları, gün içi bilgilendirmeler ve psikolojik destek ile tüm yatırımcı profillerine uygun bir hizmet sunuyoruz.

*Kısa Vadeli İşlemler; 0-60 günlük süreçte hedefe ulaşmasını beklediğimiz işlemlerimizi bu portföyümüzde değerlendiriyoruz.

*Orta Vadeli İşlemler; 60-120 günlük süreçte hedefe ulaşmasını beklediğimiz portföyümüzdür. Bu portföy gün içerisinde ekran başında olamayan, iş yoğunluğu sebebi ile işlemlerine anlık müdahale edemeyen kullanıcılarımıza önerilmektedir.

*Viop İşlemleri; 0-30 gün içerisinde hedeflerine ulaşmasını beklediğimiz Vadeli İşlem portföyümüzdür. Profesyonel yatırımcı kitlesine önerilmektedir. Viop bilgisi olmayan kullancılarımıza “Viop Tanıtım Videosu” ile destek vererek Vadeli İşlem almayı da öğretiyoruz.

*Kredili İşlemler; Gün içerisinde ekran başında olup, işlemlere anlık müdahale edebilen kullancılarımız için paylaşılan gün içi kredili işlem portföyümüzdür.

*0 Maliyet Portföy; Temel analiz ekibimiz tarafından hazırlanan, orta-uzun vadede getiri potansiyeli yüksel olan yatırım portföyümüzdür. Bu portföydeki hisselere asıl işlemlerimizden elde ettiğimiz kazançlar ile yatırım yapmaktayız.

Bu portföylerin tamamı hizmetimiz dahilinde paylaşılmaktadır. Önerdiğimiz risk yönetimleri ile veya kendi risk yönetiminize uygun şekilde dilediğiniz portföyü değerlendirebilirsiniz.

*Hizmetimize dahil olduğunuzda tarafınıza gönderilen bilgilendirme maili ile “Telegram Bilgilendirme Kanalı”mıza ve Google Paylaşım Dökümanımıza girişiniz yapılır. Üyeliğiniz devam ettiği sürece bilgilendirmelerimizi ve portföy paylaşımlarımızı bu bilgilendirme kanalı ve döküman aracılığı ile sizlere aktarıyoruz.

*Telegram kanalımız; portföylerimize yeni bir hisse eklediğimizde veya satışını gerçekleştirdiğimizde, önemli bir gelişme veya piyasayı etkileyebilecek bir haber paylaşıldığında ya da standart piyasa akışını ve portföy durumumuzu sizlere aktardığımız kanaldır. Bu kanal aracılığıyla yapmanız gereken tüm piyasa hareketini sizlere “anlık” olarak aktarıyoruz.

*Google Dökümanı; paylaşılan analizlerimizin takibini yapabilmeniz, grafik, hedef-stop fiyatları, alım miktarı gibi önemli bilgileri görüntüleyebilmeniz için kullandığımız dökümandır. Bu dökümanda bir değişiklik yapıldığında, Telegram üzerinden size eş zamanlı olarak bildirmekteyiz. 
(Aşağıda örnek Google Döküman sayfasını görebilirsiniz.)

Hizmetimize dahil olmanız durumunda tüm hizmet içeriğini en iyi şekilde nasıl kullancağınızı anlatan bir tanıtım videomuz bulunmaktadır.

*Hizmetimiz sürecinde portföyümüze ekleyip-çıkardığımız tüm işlemleri kayıt altına almaktayız. Böylece hizmetimize yeni giriş yapan üyelerimiz geçmişte aldığımız işlemleri ve performansımızı görüntüleyebilmektedir. Sonuçlarımız Google Döküman’ımızın içerisinde bulunmaktadır. Paylaşımlarımız tarih ve saat bilgileri ile paylaşılıp üyelerimize karşı tam şeffaflık hedeflenmektedir. (Aşağı örnek Google Döküman kazanç sayfamızı görebilirsiniz.)

Hizmet 4 haftalık olarak verilmektedir.
Üyelik süreniz ödeme yaptığınız haftanın Pazar günü, bilgilendirme e-postasının gönderilmesi ile başlar.

1,250Sepete Ekle