Analiz Hizmeti

Bu hizmetin amacı; Borsa İstanbul ve Kriptopara piyasalarında güvenli yatırım yaparak kazanç elde etmek isteyen yatırımcılara destek sağlamaktır. Kısa-uzun vade yatırımlar, günlük işlemler, vadeli işlemler, aktif piyasa desteği ve psikoloji desteği ile ihtiyacınız olan tüm piyasa bilgilendirmesi ve hisse-coin paylaşımları tek bir hizmet çatısı altında toplanmıştır. Detaylı içerik bilgisi için lütfen "keşfedin" butonuna tıklayınız.

*Borsa İstanbul Hisse Senedi Piyasası’nda yükseliş grafiğine sahip hisse senetleri, özel bağlantılar ve açıklamalar ile paylaşılır.

*Borsa İstanbul Viop piyasasında yükseliş ve düşüş grafiğine sahip hisse senetleri, özel bağlantılar ve açıklamalar ile paylaşılır.

*Kriptopara piyasasında yükseliş ve düşüş grafiğine sahip coinler, özel bağlantılar ve açıklamalar ile paylaşılır.

*Paylaşılan grafikler üzerinde hedef-stop fiyatları, giriş yapmanız gereken seviye, yatırım yapmanız gereken miktar bulunmaktadır. Risk yönetim planınızı sizin yerinize biz hazırlıyoruz.

*Hizmete girişiniz sırasında, “Telegram Haber Akışı ve Bilgilendirme Kanalı”na ve paylaşımları düzenli şekilde takip edebilmenizi sağlayan “Google Documents”a kaydınız yapılır. Google Documents’ı doğru bir şekilde kullanabilmeniz adına kullanım kılavuzu videosu mevcuttur.

*Borsa İstanbul ve Kriptopara piyasalarını etkileyebilecek negatif haberler üyelerimiz ile Telegram üzerinden paylaşılır. Bu haberlerin etkisine göre yapılması gereken işlemler, hisse ve coinlerin satış yapılması veya alım yapılması durumları sizlere iletilir. Böylelikle hızlı aksiyon almanız sağlanır.

*Paylaşılan tüm hisse ve coinlerin bilgilendirmesi paylaşım esnasında Telegram kanalından üyelerimize iletilir. Böylelikle zaman kaybetmeden analizleri değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

*Paylaşılan analizlerin takibini kolay bir şekilde yapabilmeniz için tüm analizler eş zamanlı olarak “Google Documents”a eklenir. Aktif analizlerimizi ve güncel kazanç durumlarını kolaylıkla inceleyebilirsiniz.
(Aşağıdaki resimde örnek Google Documents sayfasını görebilirsiniz.)

*Uzun vade yatırım yapabileceğiniz Borsa İstanbul hisse senetleri ve Kriptopara coin projeleri sizler için araştırılır. Bu araştırmaların sonuçları Google Documents üzerinden hedef fiyatları ve beklenen vade bilgileri ile paylaşılır.

*Yeni Ucuz Hisseler ve Coin Projeleri bulunması durumunda, paylaşımlar Telegram üzerinde tarafınıza iletilir. Google Documents’ta paylaşılan her veri, telegram üzerinden eş zamanlı olarak bildirilir.

*Borsa İstanbul’da alım yapılabilecek hisse senetleri her haftanın Pazar akşamı üyelerimiz ile paylaşılır. Böylelikle haftalık planınızı hafta başlamadan yapabilirsiniz.

*Gün içerisinde alıma uygun duruma geçen hisse senetleri Google Documents üzerinden paylaşılır. Paylaşım yapılması durumunda, Telegram kanalından yapılan paylaşıma dair bilgilendirme eş zamanlı olarak iletilir.

*Kriptopara piyasası 7/24 açık olması sebebi ile yapılan paylaşımlarda belirli bir zaman aralığı yoktur. Alıma uygun duruma gelen tüm coinler zaman fark etmeksizin üyelerimize bildirilir.

*Telegram kanalında gün içi bilgilendirmeler ile sizleri piyasa akışında öne geçiriyoruz. Böylelikle olası bir düşüş veya yükseliş durumunda panik yapmanızı engelliyor ve yatırımlarınızı doğru şekilde yönetmeye devam etmenizi sağlıyoruz.

*Haftada en az 1 gün olmak üzere üyelerimize özel Youtube canlı yayınında bir araya geliyor ve tüm sorularınızı yanıtlıyoruz. Bu yayın sadece hizmetimizi alan üyelere özel olarak yapılmaktadır. Yayında sorduğunuz tüm sorular cevaplanıp, hisse ve coinler analiz edilip işlem stratejileri tarafınıza canlı olarak iletilir.

*Yayınlarımız daha sonra izleyebileceğiniz şekilde kayıt altına alınır ve bağlantıları paylaşılır.

*Hizmetimiz süresince yaptığımız tüm işlemler, paylaşılan grafikler, giriş çıkış seviyelerimiz, giriş çıkış tarihlerimiz ve saatlerimiz kar-zarar sonuçları ile Google Documents üzerinde kayıt altına alınır. Böylece hizmetimizi aldığınız zaman fark etmeksizin geçmişte yaptığımız işlemleri ve elde ettiğimiz sonuçları görebilirsiniz.

*Amacımız başarımızı kanıtlanabilir olarak sunmaktır. Bu nedenle yaptığımız tüm işlemlerin sonuçlarını kar-zarar fark etmeksizin üyelerimiz ile paylaşıyoruz.

Kriptopara Piyasası Geçmiş Kazançlarımız (Görseli büyütmek için üzerine tıklayınız.)
Borsa İstanbul Hisse Senedi Piyasası Geçmiş Kazançlarımız (Görseli büyütmek için üzerine tıklayınız.)
Borsa İstanbul VIOP Piyasası Geçmiş Kazançlarımız (Görseli büyütmek için üzerine tıklayınız.)

Bu hizmetin görsellerini yan tarafta bulunan tanıtım videosunda izleyebilirsiniz. Video örnek olarak hazırlanmıştır. Videoda bulunan bilgiler ve analizler geçmiş zamana aittir.

Bu hizmette yer alan analizler “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım tavsiyesi içermez. Analistlerimiz tarafından piyasa verilerinin yorumlanması sonucu elde edilmiş analizlerdir.

Hizmet 4 haftalık olarak verilmektedir.
Üyelik süreniz ödeme yaptığınız haftanın Pazar günü, bilgilendirme e-postasının gönderilmesi ile başlar.

400Sepete Ekle

Bir değerlendirme yaz